BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras R. Šadžius perdavė istorinį euro banknotą Lietuvos banko Pinigų muziejui

Data

2015 01 09

Įvertinimas
0

Vilnius, sausio 9 d. Finansų ministras Rimantas Šadžius penktadienį dalyvavo Euro įvedimo Lietuvoje koordinavimo komisijos posėdyje, kurio metu kartu su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi ir Lietuvos banko valdybos pirmininku Vitu Vasiliausku įvertino šalyje vykstantį euro įvedimo procesą.

Po posėdžio Finansų ministras apsilankė Lietuvos banko Pinigų muziejuje, kurio darbuotojams kartu su premjeru ir banko vadovu perdavė saugoti bei eksponuoti Naujųjų Metų naktį iš bankomato išimtas pirmąsias istorines dešimties eurų banknotų kupiūras. Finansų ministro įsitikinimu, Lietuva užtikrintai ir sklandžiai tapo 19-ąja euro zonos nare. „Iki sausio 7 dienos vakaro į Lietuvos paštą, bankus ir kredito unijas atnešta ir pakeista į euras maždaug 1 mlrd. litų. Tai didžiulė suma. Apie 390 tūkstančių žmonių atliko keitimo operacijas. Todėl drąsiai galime konstatuoti, kad nepaisant nedidelių išimčių, euro įvedimas Lietuvoje vyksta sklandžiai“, - sako finansų ministras Rimantas Šadžius.

Viešųjų ryčių skyrius
Tel. 8 5 239 0008
Mob. 8 6 1694846
vrs@finmin.lt