BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras susitiko su Jungtinės Karalystės Užsienio reikalų ministru

Data

2015 01 08

Įvertinimas
0

Finansų ministras Rimantas Šadžius šiandien susitiko su Jungtinės Karalystės (JK) Užsienio reikalų ministru Philipu Hammondu

Vilnius, sausio 8 d. Finansų ministras Rimantas Šadžius šiandien susitiko su Jungtinės Karalystės (JK) Užsienio reikalų ministru Philipu Hammondu.

Pagrindinė ministrų pokalbio tema – Jungtinės Karalystės siūlymai dėl galimos Europos Sąjungos (ES) reformos. JK vyriausybės vadovas Davidas Cameronas 2013 m. pasisakė už esmines permainas ES ir įvardijo tris, jo nuomone, pagrindines ES problemas: iššūkius eurozonoje, Europos konkurencingumo stoką bei didžiulį atotrūkį tarp ES ir jos piliečių. Iki š. m. gegužės 7 d. įvyksiančių JK parlamento rinkimų, JK premjeras yra įpareigojęs užsienio reikalų ministrą P. Hammondą aplankyti visas ES šalių sostines ir paaiškinti JK poziciją dėl ES reformos.

Finansų ministras R.Šadžius, pokalbyje su p. Hammondu pabrėžė, kad Jungtinė Karalystė yra svarbus ir patikimas Lietuvos partneris bei sąjungininkas su kuriuo dalykiškai diskutuojama visais klausimais. Lietuvai svarbu, kad Jungtinė Karalystės pozicija ES būtų tvirta, nes daugeliu užsienio politikos ir ekonomikos klausimu Lietuvos ir JK požiūriai sutampa.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0008
www.finmin.lt