copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras V. Šapoka apie ministerijos darbuotojus Vilniaus maratone: „Esame darni komanda“

Data

2018 09 09

Įvertinimas
3
v1.jpg

Daugiau kaip 300 km – tiek šiandien įveikė aktyvi ir gausi Finansų ministerijos komanda „Danske Bank Vilniaus maratone“. Iš viso ją sudarė 67 nariai – 41 darbuotojas ir 26 vaikai. Kai kurie ministerijos darbuotojai bėgo net su 3 ar 4 savo vaikais.

„Finansų ministerijos darbuotojai – patikima komanda, kurianti išmintingus, veiksmingus ir inovatyvius finansų sprendimus Lietuvai. Todėl bėgdamas kartu su jais ir jų šeimomis iš tiesų jaučiuosi darnios komandos dalis“, - sako finansų ministras Vilius Šapoka.

Prieš maratoną ministerijos komanda treniravosi su neoficialiai greičiausiu žmogumi Vyriausybėje tituluojamu finansų viceministru Dariumi Sadecku. Šiemet pusmaratonį (21 km 98m) Vilniaus maratone bėgęs D. Sadeckas yra nuolatinis Lietuvos ir užsienio bėgimų dalyvis. Pasak jo, bėgant labai svarbus komandos palaikymas.

„Norint pradėti bėgioti pravartu prisijungti prie jau bėgiojančių – jie pasidalins patarimais ir padės palaikyti motyvaciją. Jeigu nėra rimtų sveikatos problemos, bėgioti gali kiekvienas – juk tai natūrali žmogaus būsena. Svarbiausia klausytis savo organizmo – pradėti iš lėto, viską darant kuo natūraliau“, - teigia finansų viceministras D. Sadeckas.

Trys ministerijos darbuotojai bėgo „RIMI pusmaratonį“ (21 km 98m), dar trys dalyvavo „Lympo 10 km“ bėgime. Daugiausia darbuotojų bėgo „RIMI Šeimos“ 4,2 km bėgime – 35, iš jų 10 su savo vaikais (iš viso 51 bėgikas). Dar 10 ministerijos darbuotojų vaikų bėgo 200 m „#BEACTIVE vaikų bėgime“.