BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras V. Šapoka vizitų Kaune ir Marijampolėje metu aptars regionų plėtrą ir mokesčių reformą

Data

2018 10 22

Įvertinimas
0

Finansų ministras Vilius Šapoka tęsia turą po Lietuvos regionus, kurio metu aptaria kiekvienos apskrities aktualijas, plėtros viziją bei pristato mokesčių reformą ir šešėlinės ekonomikos mažinimą. Spalio 23 d. (antradienį) V. Šapoka ir Finansų ministerijos ekspertai lankysis dviejose apskrityse – Kaune ir Marijampolėje susitiks su vietos savivaldos, verslo ir bendruomenių atstovais.

Nuo 2019 m. įsigalios 3-metis esminių apmokestinimo pokyčių planas, paliesiantis NPD, GPM ir akcizus, o šešėlio mažinimui bus pasitelkti įvairūs būdai, pvz., bus sudaroma galimybė susimokėti „pamirštus“ mokesčius be baudų ir delspinigių per 6 mėnesių laikotarpį.

Viena iš Finansų ministerijos numatytų priemonių, skirtų išaiškinti minėtus pokyčius yra šios diskusijos regionuose. Jų metu taip pat kalbama apie kiekvieno regiono aktualijas, plėtrą, pritraukiamas investicijas.

Tokias diskusijas apie mokestinę sistemą, kuriose dalyvaus V. Šapoka su Finansų ministerijos ekspertais, planuojama surengti visuose šalies regionuose.