BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras Vilius Šapoka Briuselyje susitiko su ES institucijose dirbančiais lietuviais

Data

2019 02 12

Įvertinimas
0
51892008_2031371320233000_9216541389586694144_n.jpg

Su tautiečiais Briuselyje susitikęs finansų ministras Vilius Šapoka diskutavo aktualiais Lietuvai ir Europos Sąjungai klausimais. Ministras susitikime su ES institucijose dirbančiais lietuviais kalbėjosi apie tai, kas aktualu tiek Briuseliui, tiek Vilniui: derybas dėl daugiametės finansines perspektyvos, investicijas į inovacijas, finansines technologijas, Lietuvos konkurencingumą.

„Vis dar gajus mitas „Briuselis liepė“. Briuselis tikrai niekam nieko neliepia. Ir nors diskusijos dėl ES biudžeto vyksta Briuselyje, derybose dominuoja Lietuvos poreikiai ir interesai. Tikimės, kad kartu su Finansų ministerija mums pavyks susiderėti dėl naudingiausio Lietuvai paketo. Tikimės mums palankių sprendimų atominės energetikos srityje, dirbame, kad jų būtų ir daugiau“, – susitikimo metu pažymėjo Lietuvos ambasadorė ES Jovita Neliupšienė.

Susitikime taip pat aptarti jautrūs socialinės nelygybės klausimai, fiskalinė drausmė, kova su šešėliu bei ES vaidmuo, sprendžiant Lietuvai kylančius iššūkius.

„Kiekvienas dirbantis ES institucijose yra Lietuvos ambasadorius. Susitikimo metu man svarbu buvo ne tik papasakoti apie Lietuvos aktualijas ir iššūkius, bet ir išgirsti jų idėjas, pasiūlymus. Lietuvos sėkmės istoriją juk kuriame drauge“, – po susitikimo sakė finansų ministras Vilius Šapoka.