BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras Vilius Šapoka susitiko su Lenkijos Valstybės turto ministru Jacek Sasin

Data

2020 09 17

Įvertinimas
0
IMG_0010.jpg

Ketvirtadienį į Lietuvą atvyko Lenkijos Respublikos Vyriausybės nariai, kurie susitiko su mūsų šalies ministrais. Finansų ministras Vilius Šapoka priėmė Lenkijos Ministro pirmininko pavaduotoją ir Valstybės turto ministrą Jacek Sasin.

Lietuva ir Lenkija glaudžiai bendradarbiauja įvairiose srityse, įskaitant ekonominius santykius bei bendradarbiavimą ES ir tarptautinėse finansų institucijose. Susitikimo metu V. Šapoka J. Sasin pristatė ekonomikos gaivinimo planus bei šiuo metu įgyvendinamą Ateities ekonomikos DNR planą.

Taip pat ministrai aptarė valstybės valdomų įmonių vaidmenį prisidedant prie investicijų skatinimo ir  ekonomikos augimo.

Po dvišalio susitikimo Finansų ministerijoje V. Šapoka ir J. Sasin išvyko į Valdovų rūmus, kur vyks Lietuvos ir Lenkijos bendras Vyriausybių posėdis.