BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministrė G. Skaistė paskyrė naująjį Muitinės departamento vadovą

Data

2021 06 01

Įvertinimas
0
GSkaistė ir DŽvironas.jpg

Šiandien finansų ministrė Gintarė Skaistė susitiko su Muitinės departamento vadovo konkurso nugalėtoju Dariumi Žvironu ir paskyrė jį naujuoju Departamento generaliniu direktoriumi bei suteikė vidaus tarnybos generolo laipsnį. Prieš imantis naujųjų pareigų D. Žvironas šešerius metus vadovavo Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrui.

„Džiaugiuosi, jog po ilgos pertraukos Muitinės departamentas turi naująjį vadovą, kuris atneš teigiamų pokyčių ir užtikrins sklandžią procesų eigą. Iki šiol stokojusi deramo buvusių Vyriausybių dėmesio, Lietuvos muitinė susiduria su iššūkiais. Šiandien matau būtinybę muitinėje diegti modernius rizikos valdymo modelius ir kokybiškas IT sistemas, užtikrinti darbuotojų motyvacinę sistemą bei sukurti visiems Lietuvos gyventojams prieinamas ir patogias paslaugas nuo liepos 1 dienos startuojant naujai siuntų deklaravimo sistemai. Neabejoju, jog naujojo vadovo lyderystė padės šiuos tikslus įgyvendinti“, – teigė finansų ministrė.

„Lietuvos Respublikos muitinę matau kaip valstybės instituciją, prižiūrinčią ir skatinančiai sąžiningą ir atvirą tarptautinę prekybą bei užtikrinančią Europos Sąjungos ir Lietuvos finansinių interesų šioje srityje apsaugą. Tad mano pagrindiniai prioritetai yra motyvuoti, sąžiningi, veiksmingai žmonių ir verslo problemas sprendžiantys pareigūnai, patogios ir paprastos muitinės paslaugos, administracinės naštos mažinimas bei rizikų valdymu paremta efektyvi grėsmių ir pažeidimų kontrolė“, – sakė D. Žvironas.

D. Žvironas yra sukaupęs per 14 metų patirtį teisėsaugoje, yra ėjęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro Veiklos koordinavimo ir kontrolės valdybos vadovo pareigas, taip pat Policijos departamento Kriminalinės policijos valdybos veiklos organizavimo skyriaus vadovo pareigas. D. Žvironas yra įgyjęs Elektronikos ir ekektrotechnikos mokslo bei Teisės studijų magistro laipsnius, laisvai kalba anglų ir rusų kalbomis, domisi vokiečių kalba.