BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministrė G. Skaistė tenkino viceministro G. Norkūno prašymą laikinai pakeisti jo kuruojamas veiklos sritis

Data

2022 11 24

Įvertinimas
0
4874_4f9b90fa1e76b554d8e134e1e85b472e.jpg

Po viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos, jog finansų viceministras Gediminas Norkūnas galimai neteisingai deklaravo turimus ryšius su AB „Ignitis grupė“, ir siekiant išvengti bet kokių aliuzijų į privačių interesų poveikį tolimesniems sprendimams, finansų ministrė Gintarė Skaistė tenkino viceministro prašymą laikinai pakeisti jo ministerijoje kuruojamas veiklos sritis. 

Ministrės pasirašyto įsakymo „Dėl  Lietuvos Respublikos finansų viceministrų veiklos ir Lietuvos Respublikos finansų ministerijos kanclerio administravimo sričių nustatymo“ pakeitimu, AB „Ignitis grupė“ laikinai pavesta kuruoti viceministrui Mindaugui Liutvinskui, atsakingam už finansų politikos, Europos Sąjungos ir tarptautinių reikalų departamentus, valstybinę įmonę „Indėlių ir investicijų draudimas“ bei Lietuvos statistikos departamentą. 

Finansų viceministras G. Norkūnas ir toliau kuruos biudžeto, valstybės iždo, valstybės turto valdymo departamentus, viešųjų finansų sistemos valdymo grupę, viešąją įstaigą „Lietuvos prabavimo rūmai“, valstybinę įmonę Turto bankas, akcinę bendrovę „Giraitės ginkluotės gamykla“ bei valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybą. 

Sprendimas dėl viceministro G. Norkūno kuravimo sričių pakeitimo priimtas laikinai, kol bus gautas Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimas.