BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministrė Gintarė Skaistė dalyvaus dvišaliame Lietuvos ir Lenkijos Vyriausybių posėdyje

Data

2021 09 16

Įvertinimas
0
3936_bcf731fedc842fb101bd4c3e4d452229.jpg

Finansų ministrė Gintarė Skaistė rytoj, rugsėjo 17 d. išvyksta į Varšuvą, kur kartu su kitais Vyriausybės kabineto nariais dalyvaus bendrame Lietuvos ir Lenkijos Vyriausybių posėdyje.

Tuo pačiu ministrė susitiks su Lenkijos finansų ministru Tadeusz Kościński aptarti bendrų Europos Sąjungos finansinės politikos klausimų.

Vėliau seksiančio dvišalio Vyriausybių posėdžio metu premjerai pasirašys bendrą deklaraciją dėl šalių bendradarbiavimo.

Susitikimuose Varšuvoje bus ieškoma galimybių, kaip toliau stiprinti Lietuvos ir Lenkijos dvišalį bendradarbiavimą, ypač tokiose srityse kaip saugumas ir gynyba, vidaus reikalai, ekonomika ir energetika. Bus aptariamas strateginių infrastruktūros projektų įgyvendinimas ir šalių bendradarbiavimas ES ir NATO formatais.  Vyriausybių posėdyje bus kalbama apie tautinių mažumų tapatybės išsaugojimo svarbą ir jų indėlį į dvišalių santykių stiprinimą.

Pirmasis Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių posėdis įvyko prieš metus – 2020 m. rugsėjo 17 d.