BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų viceministrai – ilgamečiai ministerijos tarnautojai

Data

2016 12 22

Įvertinimas
0
JKAL15201412305958.jpg

Finansų ministro Viliaus Šapokos įsakymu nuo šios dienos pradeda dirbti trys nauji finansų viceministrai – Daiva Brasiūnaitė, Loreta Maskaliovienė ir Darius Sadeckas. Visi jie – ilgamečiai Finansų ministerijos tarnautojai.

„Tai žmonės, kuriuos drąsiai vadinu patyrusiais specialistais, neabejoju jų kompetencija ne tik tose srityse, kuriose jie ilgai dirbo, bet ir visame plačiame Finansų ministerijos lauke ir už jo ribų“, - komandos narių pasirinkimą komentuoja finansų ministras V. Šapoka.  Pasak ministro, valdyme reikia strategiškai mąstančių, pokyčiams pasirengusių, darbe azartiškų žmonių, kurie gali būti didelių tikslų varomąja jėga.

Ekonomikos magistro laipsnį Vilniaus universitete įgijusi Daiva Brasiūnaitė, kuruosianti mokesčių klausimus, mokesčių srityje dirba 18 metų. Finansų ministerijoje darbą pradėjo vyriausiąja specialiste Netiesioginių mokesčių skyriuje, vėliau buvo paskirta to skyriaus vedėja, Mokesčių departamento direktoriaus pavaduotoja, o nuo šių metų pradžios – šio departamento direktore.

„Pagrindinė siekiamybė mokesčių srityje – aiški, skaidri ir kiek įmanoma paprastesnė mokesčių sistema. Taip pat didelį dėmesį skirsiu mokesčių surinkimo gerinimui, kad būtų užtikrintos lygios konkurencinės sąlygos sąžiningai mokesčius mokančiam verslui“, - vardija pagrindines veiklos kryptis viceministrė D. Brasiūnaitė.

Viena iš pagrindinių sričių, kurias kuriuos viceministrė Loreta Maskaliovienė – Europos Sąjungos investicijos Lietuvoje. „Prioritetinis dėmesys bus skiriamas platesniam finansinių instrumentų taikymui įvairiose ūkio srityse bei privačių lėšų pritraukimui įgyvendinant valstybei svarbius projektus“, - sako viceministrė.

L.Maskaliovienė Finansų ministerijoje įvairiose pareigose dirba 9 metus, iš jų pastaruosius 6 metus – Europos Sąjungos investicijų departamento direktore. Iki tol dirbo Susisiekimo ministerijos Strateginio planavimo ir finansų departamente, baigusi civilinės inžinerijos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete.

“Didelį dėmesį skirsiu biudžeto formavimo politikos tobulinimui: vidutinio laikotarpio biudžeto sistemos stiprinimui, iniciatyvoms, prisidedančioms prie biudžeto orientacijos į rezultatus bei viešųjų finansų panaudojimo efektyvumo didinimo”, - įvardija prioritetus viceministras Darius Sadeckas.

Ekonomikos studijas Vilniaus universitete baigęs ir magistro laipsnį įgijęs D.Sadeckas Finansų ministerijos Biudžeto departamente pradėjo dirbti 2002 m. vyriausiuoju specialistu, o nuo 2008 m. yra šio departamento direktoriaus pavaduotojas.

 

    Vilius Šapoka
     Lietuvos Respublikos finansų ministras

Iš kairės: finansų viceministrė Daiva Brasiūnaitė, finansų viceministras Darius Sadeckas ir finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Vrs@finmin.lt
finmin.lrv.lt