BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Konkursą vadovauti Lietuvos muitinei laimėjo Arūnas Adomėnas

Data

2015 12 11

Įvertinimas
0
DSC_0008.JPG

Šiandien vykusį konkursą Muitinės departamento prie Finansų ministerijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Arūnas Adomėnas.  Konkurse dalyvavo 3 pretendentai iš 4 oficialiai užsiregistravusių kandidatų.

Arūnas Adomėnas  yra baigęs Lietuvos teisės universitetą, įgijęs teisės magistro kvalifikaciją, dalyvavo Europos Sąjungos, JAV, Kanados institucijų surengtuose mokymuose muitinės procedūrų, sprendimų priėmimo, kovos su terorizmu tarptautiniuose jūrų uostuose bei kitomis temomis.

Nuo 2000 m. dirba įvairiose pareigose Muitinės departamente, yra dirbęs muitinė atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES, o pastaruoju metu yra Muitinės departamento Tarptautinių ryšių skyriaus viršininkas.

A.Adomėnas pareigas pradės eiti, kai finansų ministras pasirašys įsakymą dėl jo paskyrimo Muitinės departamento generaliniu direktoriumi.

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2390 022; 8 645 56468
Vrs@finmin.lt
finmin.lrv.lt