BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Leidinys „2019 m. biudžetas glaustai“: apie ateinančių metų biudžeto pajamas ir išlaidas paprastai

Data

2018 10 29

Įvertinimas
2
AdobeStock_165134847.jpeg

Finansų ministerija parengė informacinį leidinį „2019 m. biudžetas glaustai“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su biudžeto rengimo procesu, biudžeto struktūra, kitų metų biudžeto pajamomis bei išlaidomis.

„Šalies biudžetas – mūsų visų, todėl raginu visus domėtis, kaip jis sudaromas. Ateinančių metų biudžetą planavome kaip šeimos biudžetą. Atsakingai, skaičiuodami pajamas ir išlaidas.  Kiek turime išleisti būtiniausiems poreikiams, kiek investuoti į ateitį arba sutaupyti sunkesniems laikams. Šiame leidinyje – informacija, padėsianti kiekvienam geriau suprasti, pamatyti, paanalizuoti, iš ko susideda mūsų biudžetas, kokioms sritims 2019 m. teko didžiausias dėmesys, lėšos, o su jomis – ir atsakomybė“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

2019 metų biudžete didžiausias dėmesys skiriamas struktūrinėms reformoms, kurios padės mažinti darbo jėgos apmokestinimą, skatinti inovacijas ir investicijas, didinti gyventojų pajamas ir ekonominį saugumą, taip pat mažinti šešėlinę ekonomiką ir didinti sveikatos bei švietimo sektorių kokybę ir efektyvumą.

Informacinis leidinys „2019 m. biudžetas glaustai“  skirtas tiek nuosekliai besidomintiems biudžetu, tiek pirmam susipažinimui su jo sudarymu ir turiniu. Jį galite rasti čia.