BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Leidinys „Valstybės skola 2018“: apie mūsų šalies skolinimąsi glaustai ir paprastai

Data

2019 09 17

Įvertinimas
1
AdobeStock_127542566.jpeg

Finansų ministerija kviečia daugiau sužinoti apie 2018 metų finansų rinkas, kredito reitingus, mūsų šalies skolinimosi planą ir jo vykdymą bei skolos rizikos valdymą. Visa tai rasite informaciniame leidinyje „Valstybės skola 2018“.

Jame pristatomi veiksniai, pernai darę įtaką finansų rinkoms, mūsų šaliai suteikti kredito reitingai, aptariama Vyriausybės skolinimosi strategija ir kelti uždaviniai. Leidinyje taip pat nagrinėjamas 2018 m. skolinimosi planas ir jo vykdymas bei skolinimasis valstybės vardu – vidaus finansų ir užsienio rinkose, valstybės perskolinamos paskolos, suteiktos valstybės garantijos. Jame rasite ir informaciją apie skolos lygį, struktūrą, dinamiką bei skolos limitus ir rizikos valdymą.

Informacinis leidinys „Valstybės skola 2018“ skirtas visiems besidomintiems valstybės finansais ir jų planavimu. Jį galite rasti čia.