BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos investicinė aplinka apžvelgiama ERPB renginyje Londone

Data

2018 11 26

Įvertinimas
0
AdobeStock_104107186.jpeg

Šiandien finansų ministras Vilius Šapoka dalyvauja Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko bei tyrimų centro „Emerging Europe“ organizuojamame renginyje Londone, skirtame apžvelgti Lietuvos investicinę aplinką. Ministras potencialiems investuotojams pristatys reikšmingai investicinę aplinką gerinančius pokyčius mokesčių, finansų politikos bei finansų paslaugų srityse, vykdomas struktūrines reformas ir ateities prioritetus.

„Per pastaruosius kelerius metus paklojome tvirtą pamatą finansinių paslaugų ir finansinių technologijų sektoriui. Matydamos teigiamus pokyčius, kasmet Lietuvoje plėtoti veiklą pradeda vis daugiau fintech įmonių, kurios vertina čia esančias sąlygas. Sustoti neketiname – ir toliau kryptingai dirbsime, kad Lietuva fintech srityje kasmet stiprintų lyderės poziciją“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

Renginio metu Vilius Šapoka kartu su akademikais, politikos formuotojais bei verslo pasaulio lyderiais taip pat dalyvaus panelinėje diskusijoje, kurioje aptars Lietuvos potencialą tapti fintech centru Europoje.

Londone finansų ministras taip pat susitiks su ERPB prezidentu Suma Chakrabarti, Londono Sičio vadovais, finansinio sektoriaus įmones vienijančios organizacijos „TheCityUK“ atstovais, dalyvaus Londono Ekonomikos Mokyklos (London School of Economics) ir Baltijos šalių studentų bendruomenės diskusijoje apie bankininkystės ateitį. Ministras taip pat susitiks su potencialiais investuotojais, fintech kompanijų vadovais.