BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ministerijoje – diskusija apie inovacijų taikymą draudimo sektoriuje

Data

2019 05 14

Įvertinimas
0
IMG_20190514_141328.jpg

Kaip inovacijų taikymas draudimo sektoriuje galėtų prisidėti prie geresnio rizikos vertinimo, tinkamesnio produkto pasiūlymo bei tikslesnės kainodaros? Apie tai šiandien diskutavo į Finansų ministeriją susirinkę draudimo įmonių, brokerių ir priežiūros institucijos atstovai.

„Sparčiai besivystančios technologijos pastaruoju metu daro didelę įtaką finansų sektoriui, suteikdamos galimybę naudotis prieinamesnėmis ir patogesnėmis finansinėmis paslaugomis. Draudimo sektorius – ne išimtis. Inovacijos šioje srityje turi didelį potencialą ir kitose valstybėse jau pradedamos taikyti įvairios naujos finansinės priemonės. Lietuvos draudimo sektorius taip pat turės reformuotis ir prisitaikyti prie pokyčių“, – sako Finansų ministerijos Finansų rinkų politikos departamento direktorius Sigitas Mitkus.

Susitikime dalyvavęs „TheCityUK“ generalinis direktorius Miles‘as Celic‘as pristatė Jungtinės Karalystės patirtį šioje srityje. Daiktų internetas (Internet of things), didžiųjų duomenų analizė (Big data analitics), nešiojami ar dėvimi įtaisai (wearables), telematika ir kitos naujovės, sukurdamos ir realiu laiku perduodamos duomenis draudimo bendrovėms gali prisidėti prie geresnio rizikos vertinimo, tinkamesnio produkto pasiūlymo bei tikslesnės kainodaros draudimo sektoriuje.

 

Papildoma informacija:

Miles‘as Celic‘as yra „TheCityUK“ – Jungtinės Karalystės finansų sektoriaus dalyvius vienijančios organizacijos – generalinis direktorius. Ji Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir visame pasaulyje skatina politiką, didinančią konkurenciją, remia darbo vietų kūrimą ir užtikrina ilgalaikį ekonomikos augimą.