BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Paryžiuje bus aptarta EBPO atlikta Lietuvos ekonominė apžvalga

Data

2015 12 16

Įvertinimas
0
OECD.jpg
EBPO nuotrauka

Vilnius, gruodžio 16 d. Finansų ministro Rimanto Šadžiaus vadovaujama delegacija gruodžio 17-18 d. lankysis Paryžiuje, kur dalyvaus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Ekonominės ir vystymosi peržiūros komiteto posėdyje. Jame bus svarstoma Lietuvos ekonominė apžvalga.

Numatyta, kad gruodžio 17 d. komitete vyks Lietuvos ekonominės apžvalgos pristatymas ir svarstymas, o gruodžio 18 d. – galutinis dokumento teksto derinimas.

Lietuvos ekonominė apžvalga – tai vienas išsamiausių EBPO atliekamų tyrimų, kuriuo, vertindami Lietuvos pasirengimą narystei bei teikdami išvadas dėl atitikimo EBPO standartams, remsis EBPO komitetai.

Lietuva derybas dėl narystės EBPO pradėjo šių metų birželį.

EBPO įkurta 1961 m. kaip pamaina Europos ekonominio bendradarbiavimo organizacijai. Šiuo metu EBPO priklauso 34 ekonomiškai išsivysčiusios ir stabilios valstybės.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 219 9378
vrs@finmin.lt
www.finmin.lrv.lt