BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Patvirtinti pirmieji projektų valdytojų atrankos kriterijai

Data

2014 12 11

Įvertinimas
0

Vilnius, gruodžio 11 d. 2014–2020 m. ES investicijų veiksmų programos stebėsenos komitetas (toliau – Stebėsenos komitetas) pritarė pateiktiems tvirtinti projektų atrankos kriterijams. Tai sudarys sąlygas parengti projektų finansavimo sąlygų aprašus, suplanuoti ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus ir skelbti kvietimus teikti paraiškas ES investicijoms gauti.

Taip pat bus pradėta daugiabučių namų atnaujinimo ir kitų finansinių priemonių valdytojų atranka.

Stebėsenos komitetui buvo pateikti ir tvirtinti Aplinkos, Energetikos ir Ūkio ministerijų administruojamų ir 2014–2020 m. ES investicinių fondų lėšomis finansuojamų priemonių projektų atrankos kriterijai.

Komitetas pritarė kriterijams, kurie leis vykdyti daugiabučių namų atnaujinimo, energijos vartojimo efektyvumo didinimo viešojoje infrastruktūroje ir elektros perdavimo sistemos modernizavimo ir plėtros bei verslo įmonėms skirtų priemonių Regio invest LT+, Naujos galimybės LT, Expo sertifikatas LT ir Auditas pramonei LT valdytojų atranką.

Be to Stebėsenos komitetui buvo pristatyta ir patvirtinta 2014–2020 m. ES investicinių fondų komunikacijos strategija bei 2015 m. komunikacijos ir vertinimo planai.

Stebėsenos komitetas sudaromas vadovaujantis ES reglamentu. Jam pavesta nagrinėti ir tvirtinti projektų atrankos kriterijus, prižiūrėti veiksmų programos įgyvendinimą ir pažangą siekiant nustatytų rezultatų. Jį sudaro ES investicijas administruojančių ministerijų ir agentūrų atstovai taip pat socialinių, ekonominių partnerių organizacijų atstovai.

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt
ES struktūrinės paramos valdymo departamentas
Esparama@finmin.lt