BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


R.Šadžiaus vadovaujama Lietuvos delegacija dalyvauja tarptautinėje paramos Ukrainai konferencijoje

Data

2015 04 28

Įvertinimas
0

Finansų ministras Rimantas Šadžius Kijeve dalyvauja aukšto lygio paramos Ukrainai konferencijoje.

Vilnius, balandžio 28 d. Šiandien finansų ministro Rimanto Šadžiaus vadovaujama Lietuvos delegacija, kurią sudaro Energetikos, Finansų, Užsienio reikalų ministerijų atstovai, Kijeve dalyvauja aukšto lygio paramos Ukrainai konferencijoje. 

Konferencijos organizatoriai planuoja pateikti informaciją tarptautinei bendruomenei apie dabartinę politinę, ekonominę, socialinę padėtį Ukrainoje, vykdomų reformų eigą, trumpojo ir vidutinio laikotarpio reformų strategiją. Manoma, kad Ukraina konferencijoje dar kartą patvirtins savo įsipareigojimą tęsti esmines reformas ekonomikos, teisės ir reguliavimo srityse bei pristatys atstatymo ir rekonstrukcijos planus konflikto paveiktiems Donetsko ir Luhansko regionams.

Iš tarptautinės bendruomenės Ukraina tikisi esamų įsipareigojimų/paramos patvirtinimo. Taip pat konferencijos programoje numatytos teminės diskusijos įvairių  sektorių reformų klausimais.

Renginyje planuoja dalyvauti  aukšti Europos Sąjungos valstybių narių, Europos Komisijos, JAV vyriausybės atstovai, taip pat TVF, Pasaulio banko, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko delegatai. Tikimąsi, kad po konferencijos bus paskelbtas Tarptautinės paramos Ukrainai konferencijos komunikatas.  

Vizito metu Lietuvos delegacija planuoja ne tik aktyviai dalyvauti konferencijos darbe, bet ir dvišaliams pokalbiams susitikti su Ukrainos finansų ministre N.E. Jaresko, Ekonominės plėtros ir prekybos ministru A.Abromavičiumi bei Ukrainoje dirbančiais Lietuvos ekspertais.

Finansų ministro patarėjas
8 5 2390 008; 8 616 94846
Viešųjų ryšių skyrius
Vrs@finmin.lt