BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


R. Šadžius: Lietuva euro įvedimo egzaminą išlaikė puikiai

Data

2015 01 16

Įvertinimas
0

Vilnius, sausio 16 d. Šiandien Europos Komisija paskelbė, kad Lietuva nuo lito prie euro perėjo sklandžiai ir sėkmingai. Eurobarometro duomenimis, sausio 14-ąją beveik devyni iš dešimties gyventojų parduotuvėse atsiskaitydami grynaisiais pinigais, mokėdavo eurais.

„Penkiolika pirmųjų sausio dienų Lietuvai buvo rimtas egzaminas, kuri išlaikėme puikiai. Šis laikotarpis parodė, kad mes buvome tinkamai pasirengę įvesti bendrąją Europos valiutą. Tai visos valstybės nuopelnas, kurį pasiekėme sutelkę valstybės institucijų, verslo pastangas, vedini žmonių pasitikėjimo. Tai davė puikų rezultatų – nepaisant atskirų atvejų litai į eurus buvo keičiami sklandžiai, vartotojų teisės buvo užtikrintos, o verslas iš esmės laikėsi savo žodžio kainas perskaičiuoti sąžiningai“, – sakė Rimantas Šadžius, finansų ministras ir Pasirengimo euro įvedimui koordinavimo darbo grupės pirmininkas.

Nuoroda į Europos Komisijos pranešimą

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0187
www.finmin.lt