BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Siekiama užtikrinti didesnį įmonių valdymo skaidrumą

Data

2015 04 29

Įvertinimas
0

Vilnius, balandžio 29 d. Šiandien posėdyje Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos parengtoms Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nustatyti reikalavimą įmonės metiniame pranešime atskleisti informaciją apie akcinės bendrovės ar uždarosios akcinės bendrovės vadovo, valdybos narių  einamas vadovaujamas pareigas kitose įmonėse ir svarbiausią informaciją apie pagrindinę jų darbovietę.

Seimui priėmus šiuos pakeitimus būtų užtikrintas didesnis įmonių valdymo skaidrumas. Taip pat tai būtų prevencijos priemonė, užkertanti kelią vadovo, valdybos narių interesų konflikto atvejams, pagerintų Lietuvos smulkiųjų investuotojų apsaugos rodiklio duomenis. Dėl padidėjusio skaidrumo išaugtų pasitikėjimas bendrovėmis, o tai suteiktų galimybę lengviau pritraukti investuotojus. Be to, būtų įtvirtintas papildomas saugiklis, dėl kurio sumažėtų bendrovės vadovo, valdybos narių galimai nesąžiningo elgesio rizika ir būtų prisidėta prie bendrovės vadovo, valdybos narių tinkamo pareigų vykdymo.

 

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2199 337
Vrs@finmin.lt