BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Su Vasario 16-ąja!

Data

2021 02 15

Įvertinimas
5
su vasario 16-07.jpg

Mielieji,

Nors šiemet Vasario 16-ąją pasitiksime neįprastai – be džiaugsmingo šurmulio miestų gatvėse, eisenų, iškilmingo minėjimo Daukanto aikštėje ar prie Signatarų namų – Valstybės Atkūrimo dieną švęskime ne mažiau nuoširdžiai ir su pasididžiavimu.

Įkvėpkime sau Vasario 16-osios signatarų drąsos ir ryžto, kai reikia priimti sunkius sprendimus, atkaklumo ir tvirtumo, kai privalome nepasiduoti, vilties, kai turime pasitikėti vienas kitu. 

Didžiuokimės, kad mūsų valstybė pastatyta ant nepaprasto patriotų pasiaukojimo, didžiuokimės, kovojusiais dėl Lietuvos nepriklausomybės, kuri visada buvo ir bus svarbiausias tikslas.

Valstybės Atkūrimo dieną sutikdami jaukiuose namuose, mintimis padėkokime visiems kasdien aukojantiems savo jėgas kovojant su šio šimtmečio nematomu, bet labai galingu priešu ir pasidžiaukime, kokie kartu esame stiprūs.

Su Vasario 16-ąja!

 

Gintarė Skaistė

Finansų ministrė