BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Suformuota nauja AB Giraitės ginkluotės gamyklos valdyba

Data

2021 12 23

Įvertinimas
0
AdobeStock_53646633.jpeg

Šiandien paskirta nauja AB Giraitės ginkluotės gamyklos valdyba. Nepriklausomais nariais tapo UAB „Verslo konsultacijų spektras“ direktorius Dangirutis Janušas ir praeitoje kadencijoje jau dirbę UAB „Amber infra“ direktorius Eimundas Mačiulis bei UAB „Topo grupė“ generalinis direktorius Remigijus Štaras. Darbą valdyboje taip pat tęs Finansų ministerijos Valstybės turto valdymo departamento Valstybės turto valdymo politikos skyriaus vedėja Laima Kalinauskienė. Nauju Finansų ministerijos atstovu paskirtas ministerijos Valstybės iždo departamento Skolinimosi ir pinigų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Aldas Beginskas. Naujoji AB Giraitės ginkluotės gamyklos valdyba paskirta 4 metų kadencijai.

Pagal AB Giraitės ginkluotės gamyklos įstatus jos valdybą sudaro 5 nariai – du narius deleguoja bendrovės akcijas valdanti Finansų ministerija, kiti trys nariai turi būti nepriklausomi. Tokia valdybos sudėtis užtikrina reikiamų kompetencijų pritraukimą bei nepriklausomumo principo įgyvendinimą.
 

Papildoma informacija apie AB Giraitės ginkluotės gamyklą:

  • 2000 m. oficialiai įsteigta ir įregistruota Valstybės įmonė Giraitės ginkluotės gamykla;
  • Bendrovės 100 proc. akcijų, priklausančių valstybei, valdo Finansų ministerija nuo 2018 m. rugpjūčio 3 d.;
  • Pagrindinė bendrovės veikla – karinės ir civilinės amunicijos gamyba;
  • Bendrovė dalyvauja NATO paramos ir pirkimų agentūros skelbiamuose konkursuose. Įmonės produkcija parduodama NATO, ES ir ne ES šalyse.