BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Tęsiamas bendradarbiavimas su Vokietija – aptarti skaitmenizacijos projektai

Data

2019 11 29

Įvertinimas
0
76727035_2494605464128628_5049794363614298112_n.jpg

FinTech lydere regione esanti Lietuva toliau tęsia bendradarbiavimą su Vokietija. FinTech savaitės renginių metu finansų ministras Vilius Šapoka su Heseno skaitmenizacijos ministre prof. dr. Kristina Sinemus kalbėjosi apie šalių vykdomus skaitmeninius projektus bei tolesnes bendradarbiavimo galimybes šioje srityje. Susitikimo metu taip pat aptarta rekordiškai išaugusi „Fintech Inn“ konferencija, kurios panelinėje diskusijoje apie FinTech ateitį dalyvavo ir K. Sinemus.

Tai – ne pirmas V. Šapokos ir Heseno federalinės žemės atstovų susitikimas. Š. m. kovą Lietuvoje lankėsi Heseno finansų ministras dr. Thomas Schäferis, su juo kalbėtasi apie galimybes padidinti abiejų šalių bendradarbiavimą FinTech sektoriuje, Lietuvos ir Vokietijos investicinių fondų rinką, WealthTech. V. Šapoka su T. Schäferiu taip pat buvo susitikęs balandį vizito Frankfurte metu. Pastarojo vizito metu V. Šapoka buvo susitikęs ir su Heseno FinTech įmonių, investicinių fondų atstovais.