BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Turto bankas paskelbė Klaipėdos šilumos gamybos įmonės „Geoterma“ nuomos konkursą

Data

2018 11 15

Įvertinimas
1
Geoterma foto.jpg

VĮ Turto bankas dar kartą bando atnaujinti prieš metus sustabdytos „Geotermos“ jėgainės gamybos veiklą. Lapkričio 13 d. įvykusio visuotinio akcininkų susirinkimo metu priimtas sprendimas leisti naujam investuotojui nuomoti „Geoterma“ priklausantį turtą už ne mažesnį kaip 369 tūkst. eurų be PVM metinį mokestį. Susirinkimo metu nutarta, kad turtas bus išnuomojamas penkeriems metams su galimybe nuomos sutartį pratęsti, tačiau ne ilgesniam nei 21 metų laikotarpiui.

Tikimasi, kad nuomininkas ne tik užtikrins už valstybės ir tarptautinių fondų pinigus pastatytos jėgainės turto priežiūrą, bet ir atgaivins pagrindinę bendrovės veiklą – šilumos gamybą. Paraiškų nuomos konkursui laukiama iki lapkričio 30 dienos. 

Turto bankas kartu su „Lietuvos energijos gamyba" valdo 100 procentų bendrovės akcijų. Be valstybės lėšų, į 21,4 mln. eurų vertės projektą investavo Pasaulio aplinkosaugos fondas, Danijos aplinkosaugos agentūra, paskolą suteikė Pasaulio bankas.

Prieš metus „Geoterma“ įtraukta į svarbių nacionaliniam saugumui įmonių sąrašą.

 

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2Q1tDTD