BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


V. Šapoka diskusijoje Izraelyje – apie Fintech ir kibernetinį saugumą

Data

2019 06 27

Įvertinimas
0
65261879_2735950239809150_6427250732616908800_n.jpg

Finansų ministras Vilius Šapoka šiandien dalyvavo didžiausios Izraelio Fintech konferencijos „FinTech Junction 2019“ panelinėje diskusijoje apie finansų sektoriaus ateitį artimiausią dešimtmetį.

Diskusijos metu kalbėta apie pagrindines finansų sektoriaus transformacijos varomąsias jėgas, tokias kaip dirbtinis intelektas, blockchain, Fintech, kibernetinis saugumas ir kt., ateities iššūkius – kripto ekonomiką, finansinį raštingumą, duomenų ir vartotojų apsaugą, taip pat valstybinių institucijų pajėgumus prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos.

Finansų ministras V. Šapoka konferencijos dalyviams pristatė Lietuvos pasiekimus Fintech srityje (palankią infrastruktūrą, programas, skirtas skatinti inovatyvią finansinių institucijų veiklą, efektyvų mokėjimo ir elektroninių pinigų licencijų išdavimo procesą) ir pažymėjo, kad Lietuva ypatingą dėmesį skiria su inovacijomis susijusių rizikų valdymui – nuolat stiprinamas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, keičiamasi gerąja praktika ir informacija su partneriais Lietuvoje ir užsienyje bei kt.

Diskusijos vaizdo įrašą galite rasti čia.