BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


V. Šapoka Frankfurte: „Laikas kurti Fintech sąjungą“

Data

2019 04 15

Įvertinimas
0
_E3A2207_1.JPG

Vokietijoje praėjusią savaitę lankęsis finansų ministras Vilius Šapoka skaitė pranešimą  Goethe's universitete  SAFE politikos centre tema „Greitis ir saugumas Europos Finansų sektoriuje. Kaip surasti balansą?". Ministras apžvelgė iššūkius, su kuriais susiduria Europos Sąjungos finansų sektorius, galimas naujas iniciatyvas ir sprendimus, o taip pat pristatė Lietuvos pasiekimus Fintech, investicinių fondų bei žaliųjų finansų skatinimo srityse.

Mokslo, politiką formuojančių ir įgyvendinančių valstybės institucijų  bei rinkos atstovams jis pristatė mūsų šalies patirtį, kuriant palankią verslui reguliacinę aplinką bei valdant su inovacijomis susijusias rizikas. Pranešimo metu ministras iškėlė mintį, kad laikas kurti Fintech sąjungą, siekiant šalims kartu plėtoti Fintech ir valdyti su inovacijomis susijusias rizikas.

Paskaita buvo surengta bendradarbiaujant su Lietuvos Garbės konsule Heseno žemėje Gabriele Gylyte-Hein ir Bertelsmann fondu.

Paskaitos įrašą galite pasižiūrėti čia.