BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


V. Šapoka Izraelyje: diskusija apie finansų sektoriaus ateitį ir vizitas į Fintech kibernetinio saugumo laboratoriją

Data

2019 06 26

Įvertinimas
0
art-big-data-blur-373543.jpg

Finansų ministras Vilius Šapoka birželio 26-27 d. lankosi Izraelyje, kur dalyvaus didžiausios Izraelio Fintech konferencijos „FinTech Junction 2019“ panelinėje diskusijoje, aplankys Fintech kibernetinio saugumo laboratoriją bei susitiks su didžiausių Fintech konsultacijų ir rizikos kapitalo įmonių atstovais.

Konferencijos „FinTech Junction 2019“ panelinė diskusija skirta finansų sektoriaus ateičiai artimiausią dešimtmetį. Diskusijos metu bus kalbama apie pagrindines finansų sektoriaus transformacijos varomąsias jėgas, ateities iššūkius ir valstybinių institucijų pajėgumus prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos.

Vizito Izraelyje metu V. Šapoka su Finansų ministerijos ekspertais lankysis Izraelio Finansų ministerijos kartu su kitomis institucijomis kuriamoje Fintech kibernetinio saugumo laboratorijoje. Šis centras skatins Fintech ir kibernetinio saugumo įmonių steigimąsi Izraelyje, suteikdamas joms galimybę naudotis unikalia technologine infrastruktūra, duomenimis apie kibernetines grėsmes, rinkos analize ir kt.

Vizito metu Finansų ministerijos ekspertai taip pat susitiks su Izraelio Finansų ministerijos Kapitalo rinkų ir Draudimo tarnybos atstovais.