BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


V. Šapoka susitiko su Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų nariais

Data

2020 10 16

Įvertinimas
0
IMG_0013.jpg

Verslo ir investicinė aplinka Lietuvoje, dvišaliai ekonominiai santykiai su Prancūzija – apie tai penktadienį Lietuvos-Prancūzijos prekybos rūmų organizuotoje diskusijoje kartu su šių rūmų nariais, ambasados atstovais diskutavo finansų ministras Vilius Šapoka.

Susitikimo metu V. Šapoka aptarė Europos Sąjungos ir tarptautinėse finansų institucijose svarstomus prioritetinius klausimus, tokius kaip ekonomikos gaivinimas, žaliosios investicijos ir ekonomikos skaitmenizacija, fintech sektoriaus plėtra.

Diskusijos dalyviai domėjosi valstybės valdomų įmonių vaidmeniu, prisidedant prie investicijų skatinimo ir ekonomikos augimo.

Anot ministro, dedamos ypatingos pastangos, siekiant sušvelninti neigiamus pandemijos protrūkio padarinius. Viena tokių priemonių – Lietuvos ekonomikos DNR planas, kurio tikslas efektyviai investuoti į Lietuvos ekonomikos atsigavimą bei augimą, kad ji taptų tvaria, novatoriška ir didelės pridėtinės vertės ekonomika.

Primename, jog rugsėjo pabaigoje finansų ministras V. Šapoka ir Prancūzijos Respublikos Europos ir užsienio reikalų ministras Jean Yves Le Drian pasirašė Lietuvos ir Prancūzijos susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo finansinių paslaugų, finansinių technologijų ir tvaraus finansavimo srityse.