BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


V. Šapokos susitikimuose Londono Sityje – bendradarbiavimas ir ateities projektai

Data

2018 11 28

Įvertinimas
0
46793854_345562079572586_4312222632054358016_n.jpg

Finansų ministras Vilius Šapoka vizito metu susitiko su Londono Sičio korporacijos politikos komiteto nariais ir finansų sektoriaus įmones vienijančios asociacijos „TheCityUK“ atstovais. Su jais ministras aptarė tolimesnius bendradarbiavimo projektus, „Brexitą“, žaliuosius finansus, fintech, kapitalo rinkų ir rizikų valdymo klausimus.

„Džiaugiuosi, kad susitikimai buvo konkretūs ir naudingi, tiesiant bendradarbiavimo tiltus tarp dviejų šalių finansų sektorių. Nors ir po lemtingo britams savaitgalio, galiu užtikrinti, kad mūsų bendradarbiavimas ir toliau išliks intensyvus. Turime daug bendrų temų: nuo kibernetinio saugumo iki naujų finansinių produktų kūrimo, kapitalo rinkų plėtros, bendrų diskusijų organizavimo“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

 

TheCityUK – Jungtinės Karalystės finansų sektoriaus dalyvius vienijanti organizacija. Ji Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir visame pasaulyje skatina politiką, didinančią konkurenciją, remia darbo vietų kūrimą ir užtikrina ilgalaikį ekonomikos augimą. Finansų sektorius sukuria apie 10 proc. viso  JK bendrojo vidaus produkto. Jame dirba maždaug 2,3 mln. žmonių, iš kurių du trečdaliai – už Londono ribų. Tai daugiausiai mokesčių sumokantis ir daugiausiai eksportuojantis sektorius, sukuriantis prekybos perviršį, didesnį už visus kitus sektorius bendrai sudėjus.

Londono Sitis – istorinis Londono centras. Tai yra vienas didžiausių komercinių bei finansinių centrų pasaulyje. Dažnai vadinamas kvadratine mylia, kurioje veikia daugybė finansų ir teisės paslaugas teikiančių įmonių biurų. Londono Sičio korporacija – šio rajono savivaldos institucija.