BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Video konkurso „Ar matai, kaip keičiasi pasaulis?“ laimėtojams – Finansų ministerijos apdovanojimai

Data

2022 06 21

Įvertinimas
1
4304_ae67b1d7f51df82ca8b66d6b68469aed.jpg

Birželio 22 d. Šv. Jonų bažnyčios varpinėje bus apdovanoti Finansų ministerijos inicijuoto video konkurso „Ar matai, kaip keičiasi pasaulis?“ laimėtojai, kurie pasidalins 2600 eurų prizinį fondą.

Finansų ministerijos inicijuotam, mėnesį trukusiam konkursui iš viso buvo pateikta 114 vaizdo klipų, kuriuos gyventojai filmavo išmaniaisiais telefonais, fotoaparatais, vaizdo kameromis ar net dronais, rodydami, kaip įvairiausi Lietuvos kampeliai per pastarąjį dvidešimtmetį pasikeitė dėl Europos Sąjungos (ES) investicijų.

Pokyčius gyventojai fiksavo ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose, kaimo vietovėse. Labai platus buvo ir sričių, kurios pristatytos vaizdo klipuose, spektras: laisvalaikis, kultūra, miesto erdvės, sportas, verslumas, bendruomeniškumas ir kita.

Konkursui buvo atsiųsta 114 reikalavimus atitinkančių darbų. Darbus pagal temos atitikimą, kūrybinės idėjos originalumą bei išpildymą vertino kompetentinga menininkų komisija: Lietuvos režisieriai, scenaristai – Donatas Ulvydas, Eglė Vertelytė, Saulė Degutytė-Šiekštelienė, menininkė – Jolita Vaitkutė, prodiuserė – Ieva Biliūnaitė, Lietuvos muzikantas, dainų autorius, TV laidų prodiuseris – Saulius Urbonavičius-Samas, fotografas – Antanas Sutkus ir video rinkodaros specialistas Ronaldas Burokas.

Vaizdo klipų konkursas „Ar matai, kaip keičiasi pasaulis?“ buvo Finansų ministerijos vykdomos informacinės viešinimo kampanijos „ESminiai pokyčiai“, kurios tikslas – ES struktūrinių ir investicijų fondų Lietuvoje žinomumo didinimas, dalis. Jis skirtas paminėti ES investicijų Lietuvoje dvidešimtmetį.

Kas pasidalino 2600 eurų vertės piniginį prizą, sužinosime jau netrukus – birželio 22 d., 11 val. Šv. Jonų bažnyčios varpinėje (Šv. Jono g. 12, Vilnius).