BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vyriausybė skyrė lėšų iš Ukrainos į Lietuvą perkeltiniems asmenims paremti

Data

2015 10 26

Įvertinimas
0
pinigai.jpg

Vyriausybė iš savo rezervo skyrė 77 tūkst. 823 eurus valstybės pagalbai suteikti Lietuvos piliečiams, lietuvių kilmės asmenims ir jų šeimos nariams, pareiškusiems norą persikelti į Lietuvą iš Ukrainos Krymo autonominės respublikos, Sevastopolio miesto, Donecko ir Luhansko sričių.

Dalis lėšų – 50 tūkst. 418 eurų, bus skirta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai minėtųjų asmenų integracijai, 15 tūkst. eurų - Užsienio reikalų ministerijai perkeltinų asmenų kelionės ir sveikatos draudimo išlaidoms padengti.

12 tūkst. 405 eurai skirta Vidaus reikalų ministerijai, iš jų 3500 eurų - Migracijos departamentui valstybės rinkliavoms už atvykimo dokumentų tvarkymą ir teisinį statusą Lietuvoje patvirtinančių dokumentų tvarkymą ir išdavimą perkeltiniems asmenims sumokėti, 8905 eurai skirti valstybės ir savivaldybės tarnautojų mokymo centrui „Dainava“ humanitarinei pagalbai asmenims, persikėlusiems iš minėtųjų Ukrainos vietovių į Lietuvą, suteikti.

Posėdyje taip pat iš rezervo skirta 537 eurai Vyriausybės kanceliarijai pagal Biudžeto sandaros įstatymo nuostatas – vykdant arbitražų ir teismų sprendimus, kuriais iš Lietuvos valstybės priteistos mokėtinos sumos, taip pat kitoms išlaidoms, ginant valstybės interesus, padengti.

2015 m. Vyriausybės rezerve buvo 1 mln. 448,1 tūkst eurų. Priėmus šios dienos nutarimą, jame liko 752 tūkst. 588 eurai.  

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2390 022
vrs@finmin.lt
finmin.lrv.lt