BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų technologijos (FINTECH)

2023-2028 FINTECH SEKTORIAUS PLĖTROS LIETUVOJE GAIRĖS

Tarpinstitucinės darbo grupės rekomendacijos dėl 2023 – 2028 m. FINTECH sektoriaus plėtros Lietuvoje gairių

 

Finansų ministerija kartu su partneriais parengė 2023–2028 m. Lietuvos „Fintech“ sektoriaus plėtros gaires. Pagal jas šio sektoriaus vystymasis per artimiausius penkerius metus turėtų įgauti dar didesnį pagreitį, o galutinis tikslas yra tapti tarptautiniu mastu pripažįstamu aukštos pridėtinės vertės Europos „Fintech“ centru. 

  • Sektoriaus plėtros gairės numato esminius darbus, reikalingus šio tikslo įgyvendinimui.  
  • Sėkmingai ir tvariai sektoriaus plėtrai svarbu užtikrinti kokybinę sektoriaus plėtrą, kompetencijų ir talentų ugdymą bei rizikų valdymą ir didėjančią įmonių brandą. Taip pat bus siekiama į Lietuvą pritraukti inovatyvius sprendimus siūlančias įmones bei didinti Lietuvos, kaip jurisdikcijos, žinomumą.   
  • Artimiausių penkerių metų „Fintech“ sektoriaus plėtros Lietuvoje gairės yra svarbios finansinių technologijų ekosistemos plėtrai bei licencijuotiems dalyviams, technologinėms įmonėms, viešojo sektoriaus institucijoms ir daugeliui kitų.

Vaizdo reportažą iš 2023–2028 m. Lietuvos „Fintech“ sektoriaus plėtros gairių pristatymo renginio galite matyti čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-07-11